Intră
belea!
Membri pe Chatul de sus
Subiecte noi pe forum
Spanish Affair (2014...
mozilla merge greu-b...
The Device (2014) H...
Still Alice (2014) D...
Grumpy Cat's Worst C...
mystartsearch.com
Zoner Photo Studio 1...
Policeman (2011) onl...

de curand am achizitionat un nokia n97 32gb original...de la "baieti" bineinteles :D , am insa o problema si sper sa se gaseasca cineva sa ma ajute cu beleaua...problema e ca softul telefonului (V22.0.110) face figuri,adica are perioade cand incepe sa vibreze si nu mai pot folosi touchscrren-ul sau tastatura qwerty,nu pot adauga melodii noi in biblioteca muzicala ,unele poze din mass storage-ul telefonului nu se pot sterge si mai nou nu mai pot folosi nici memoria de 32 gb ...problema e clara ...SOFTUL...am incercat sa-i fac update cu nokia ovi suite,imi face update din pc insa pe tel cand bag codul *#0000# imi spune totul despre telefon insa la rubrica "latest update" apare 'Not Updated'...rezolvarea clara este rescrierea softului si anume : ar trebui sa scot softul de tot si sa il bag din nou ...daca cineva ma poate ajuta sa gasesc firmware-ul potrivit pt nokia n97 si sa-mi explice eventual cum pot sa-i scot firmware-ul pe care il are deja si sa-l bag pe cel nou ar fi super...astept ca cineva care stie cate ceva si a mai facut asa ceva sa-mi dea un sfat sau un link ceva ....
va multumesc anticipat tuturor... Wink
Updatat Noiembrie 11, 11:48 am de Aurel.
e ora 7:18 pm.
Back To Top